בלוג הספא

בבלוג של ספא אכדיה תמצאו מגוון רחב של כתבות לגבי הספא בהרצליה וטיפולי ספא בכלל

 

 

כתבה בבלוג הספא

This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
תמונה של ארוחה זוגית בספא אכדיה
יום כיף זוגי בהרצליה
12 May 2017

אנחנו עובדים קשה... קשה מדי לפעמים. הראש תמיד עובד, אנחנו תמיד טרודים. יש לנו אלף דברים להספיק, אנשים לדבר איתם, משימות "לתקתק".

תארו לכם את התרחיש הבא - אתם לוקחים חצי יום חופש מהכל. רק חצי יום, מה כבר יכול להיות?

ההגעה לספא:

 

אתם "חוטפים" את בן או בת הזוג, ומפתיעים עם יום ספא זוגי במרכז. אתם מגיעים לספא דן אכדיה, ספא מול הים בהרצליה פיתוח, המציע ימי פינוק מושלמים בדיוק עבור אנשים המחפשים את האווירה השלווה והנינוחה, שתאפשר את אותה יציאה ברוכה (ונדירה) מן השיגרה.
אתם מגיעים אל מלון ספא אכדיה, ונדהמים מהנוף עוצר הנשימה. כן, מלון ספא אכדיה מציע יום ספא זוגי במרכז ויש לו רצועת חוף פרטית משלו, שתאפשר לכם התרגעות מושלמת ביחד.

תהליך הקבלה גורם לכם להרגיש האנשים החשובים ביותר במלון. אתם מקבלים חדר מרווח להתרגע בו במהלך השהות שלכם, חלוקים רכים ומלטפים ונעלי בית של ספא. אתם מחליפים בגדים, ויורדים למטה, לכוס קפה איכותית שתסמל את תחילת החופשה הקצרה שלכם ביחד. אתם מסתכלים זה לזה בעיניים, ופתאום עוברת מחשבה בראש - כמה זמן לא הסתכלנו, באמת הסתכלנו, זה בזה.

 

החדר והמלון - דן אכדיה:

 

המלון מפנק, קשה שלא להיכנס למצב תודעתי שליו לחלוטין בסביבה כזו. אתם יכולים לבחור בין שהות מפנקת על שפת הבריכה, שימוש במתקני ספא דן (סאונה יבשה וסאונה רטובה), שהות במכון הכושר, או סתם רביצה משותפת אל מול שפת הבריכה הנושקת לחוף. שום דבר לא בוער - זה הזמן שלכם.

כשתרגישו מוכנים, אתם ניגשים אל אזור הספא היוקרתי, כי מה הוא יום ספא זוגי במרכז, בלי עיסוי מפנק? תוכלו לבחור בין סוגים שונים של עיסויים, כמו עיסוי שבדי, עיסוי ארומטי, או עיסוי בתוספת אבנים חמות, ולהתמסר לידיים מקצועיות אשר מרפות במיומנות את השרירים העמוסים, את התודעה הטרודה, ושולחים אתכם אל ייקום של נינוחות מושלמת. לצידכם, בן הזוג מקבל גם הוא טיפול עיסוי מקצועי.

 

חוזרים הביתה:

 

יום כיף זוגי בהרצליה, המשלב בתוכו ספא בשרון, הוא חלום שקל מאוד להגשים. פשוט מתקשרים לספא אכדיה, הספא היוקרתי הממוקם בתוך מלון דן אכדיה על חוף הים בהרצליה פיתוח - ומזמינים יום ספא זוגי במרכז. תגלו, שהרכות, השלווה, הנינוחות והרגיעה הגופנית, הרגשית, והמחשבתית - לא מתפוגגים מהר, ואתם נהנים מחזרה רכה לשיגרה, במצברים מלאים ולא פחות חשוב - ביחד.