תמונה של הבריכה ליד הספא
אכדיה - ספא בהרצליה עם בריכה
15 Jun 2017

אנחנו חיים בזמנים לחוצים. רובינו סובלים מתופעות שונות של מתח וחיים בתוך "סיר לחץ" של אתגרים, משימות, ותאריכי יעד. למה שלא תיקחו לכם זמן קצר של עצירה, של שלווה ונינוחות?

יום כיף של ספא בהרצליה עם בריכה

ספא זוגי בהרצליה לשינוי אווירה ביחד עם בן או בת הזוג או אפילו קפיצה קטנה למקום שליו באופן מושלם בבית מלון עם ספא  - כל אלה יסייעו לכם להתרגע, לשנות אווירה, לנשום... ולחזור לחיי היום יום טעונים, נינוחים ושמחים יותר.

 

חשוב לקחת חופש

גם אם אתם לא יכולים לקחת כרגע יותר מרק כמה שעות של שקט (אולי תקופה של עומס בעבודה, אולי תינוק חדש או ילד בבית שבדיוק צריך את נוכחותכם...) תתפלאו עד כמה קפיצה קטנה למקום שקט תשנה את מצב הרוח שלכם. אם אתם מאזור המרכז - תוכלו למצוא מתחמים בוטיקים, שלווים ומקצועיים לספא בהרצליה, עם בריכה או בלי, או לפנק את עצמכם עם מפגש של עיסוי בהרצליה, וכדומה.

 

היכולת "לשים בצד" את העומס, המתח, הדרישות והציפיות, לעצום עיניים ולאפשר לעצמכם להתפנק, להתחדש, ולהתרגע - היא חשובה, לא רק ברגע הזה שבו הכל רגוע, אלא גם לשיגרה שתחזרו אליה מחר. כשאתם מעניקים לעצמכם את המתנה הזו, של הפסקה מבורכת בתוך ים של עשייה - את בעצם "מאתחלים" את הגוף והנפש, ומגלים עם החזרה לשיגרה, שאתם יכולים יותר, רגועים יותר, נינוחים יותר, ומלאי מרץ ושלווה שיאפשרו להתמודד יותר טוב ופחות מתוך עומס, עם לחצי היום יום.

 

לאן ללכת?

אם אתם מחפשים ספא בהרצליה עם בריכה, שבו תוכלו לשלב בין טיפולי גוף נפש מפנקים (כמו עיסוי בהרצליה, , רפלקסולוגיה, עיסוי באבנים חמות, ועוד...) לבין שכשוך במי הבריכה הצלולים, או התרגעות בחדר מפנק לצלילי מוזיקה מרגיעה או ארוחת צהריים עשירה ומפנקת - תמצאו שפע של אפשרויות ליום כזה, כמו גם לחופשת ספא ארוכה יותר מיום אחד, בבית מלון עם ספא בהרצליה. תוכלו גם למצוא מקומות שיציעו ספא זוגי בהרצליה, עם טיפולים זוגיים לשניים, וזמן איכות שיאפשר קצת ביחד, קצת שיחה קלילה כמו שאולי מזמן לא מצאתם את עצמכם מקיימים, קצת להסתכל זה לזה בעיניים...

 

ספא בהרצליה עם בריכה - עשו את זה עבור עצמכם

לפעמים, פשוט צריך לקבל החלטה, לשבור את השגרה ולאפשר לעצמכם לקחת רגע לעצמכם. רגע להחזיר את הנשימה, להיזכר בעצמכם, רגע לזכור שבתוך הימים, הלילות, השבועות החודשים - אלו הם החיים שלכם, ואתם ראויים לפינוקים.

אז קבעו לעצמכם שעה, חצי יום או יומיים של פינוק בספא זוגי במרכז, בהרצליה עם בריכה או בלי, עם עיסוי או בלי, עם טיפולים זוגיים או רק לעצמכם - ופנו זמן ביומן העמוס פשוט לקחת נשימה. מובטחים ימים נעימים יותר, גם בשגרה הכי לחוצה, לאחר שתחזרו...