תמונה של ארוחה זוגית בספא אכדיה
יום כיף זוגי בהרצליה
12 May 2017

זוגיות זה לא פיקניק וקשה לתחזק אותה בלחצי היומיום, כשעמוסים בעבודה ומשימות, ולפעמים אפילו מטפלים בילדים. מומחים ממליצים על "שוברי שגרה" שיכניסו שוב לחיים פלפל וימריצו אותנו.

 

תארו לכם את התרחיש הבא - לוקחים בזוג חצי יום של חופש מהמחויבויות כולן ומגיעים יחד לבילוי יום כיף זוגי בספא. בסך הכל חצי יום. חבילת יום כיף זוגי בהרצליה בספא מלון אכדיה מהווה אטרקציה מושלמת לזוגות בכל הרכב ואופי, לשבירת שגרה ולבילוי שכולו פאן ופינוקים, עם עיסויים ואווירת חופש משחררת ומרוממת רוח.

 

הספא המקצועי והיוקרתי שלנו משקיף אל נוף עוצר נשימה ומציע חבילות מפתות ליום כיף זוגי במרכז. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הצעת "יום כיף זוגי בהרצליה" שנראית לכם, להזמין, להתרגש לקראת ואז להגיע לספא, מול רצועת החוף היפהפייה, עם המראה מרחיב הלב שיאפשר לכם - בני זוג, נשואים או לא; חברים טובים; או אפילו ביחד עם אחד ההורים היקרים לכם - התרגעות מושלמת בצוותא.

כבר בקבלה יקדמו את פניכם נציגים מהצוות המיומן והמקצועי שמהם תזכו בשירות קשוב. לאחר התארגנות תוכלו ליהנות מפינות ישיבה מול חוף הים, מכיבוד קל - קפה, תה, פירות העונה ועוגיות - וכמו כן יחכו לכם חלוקים רכים ונעלי בית. לאחר מכן תוזמנו לטיפולים שבחרתם ולחוויה פיזית-נפשית שהללו יתרמו לכם ביום הכיף הזוגי.

פינת רגיעה - ספא אכדיה:

במסגרת יום כיף זוגי במרכז ביכולתכם לבחור בין שימוש במתקני ספא אכדיה, הכוללים סאונה יבשה וסאונה רטובה, או בישיבה משותפת בזוג אל הבריכה הנושקת לחוף*.
בין טיפולי הספא תוכלו לבחור בעיסויים שונים כגון: עיסוי שבדי, עיסוי ארומטי, או עיסוי אבנים חמות ועוד, ולהתמסר לידיהם המקצועיות של המעסים המנוסים.

לאחר הבילוי תהנו מחזרה "רכה" אל שגרת היום שלכם, כשאתם "טעונים" באנרגיות מחודשות.

הספא היוקרתי ממוקם בתוך מלון דן אכדיה, ממש על חוף הים, בהרצליה פיתוח. 
למידע על סוגי חבילות הספא ופרטים נוספים - 09-9567000.
*הכניסה לבריכה כרוכה בתוספת תשלום