תמונה של שמני העיסוי השונים בספא אכדיה
טיפולים מהמזרח הרחוק
11 Jan 2017

בסנסקריט, פירוש המילה "איורוודה" היא "זרימת החיים", או "הבנת החיים". ואכן, בחבילות הספא של ספא מלון דן בהרצליה, תמצאו שפע של טיפולים מן המזרח הרחוק, טיפולי עיסוי איורוודי, עיסוי אביאנגה, עיסוי שירודהרה, ונוספים. טיפולי ספא מן המזרח הרחוק הם טיפולי גוף נפש, והם משפיעים על זרימת הדם, מאזנים את הגוף ואת הנפש, ותורמים להרמוניה מתמשכת.

לא רק על העצמי משפיעים הטיפולים מהמזרח הרחוק המוצעים בחבילות ספא בספא אכדיה - הם משפיעים גם על הזוגיות, הביחד והקירבה ביניכם, ולכן זה רעיון נפלא לקחת פסק זמן מהחיים, וליהנות מחבילת ספא זוגית בהרצליה, בספא מלון דן בהרצליה. הטיפול הזוגי שתחוו זה לצד זה, יסייע לכם להביט זה בעיניו של זו (ולהיפך) בעיניים רכות, נינוחות, שלוות ומאושרות. אם גם לכם כבר מזמן לא היה רגע רך שאותו אתם חווים ביחד - ייתכן שעיסוי מפנק בהרצליה, בשיטות הלקוחות מן המזרח ושמות דגש גם על הגוף נפש - הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

 

ספא מלון דן בהרצליה מציע חבילות ספא זוגי במרכז, המאפשרות שילוב מושלם של פינוק, התרגעות, נינוחות ושלווה. בחבילות הספא תמצאו לבחירתכם גם את הטיפולים הבאים, הם טיפולים מהמזרח הרחוק:

 

עיסוי מפנק של איורוודה בשתי ידיים - זהו טיפול פיזי - אנרגטי, בו ישולב המסאז' עם פילינג עדין באמצעות שימוש בצמחי מרפא נעימים, ובחלק מהעיסוי ייעשה שימוש בשמן שומשום חמים, להרגעת השרירים ואיזון אנרגטי.

 

עיסוי אביאנגה בשתי ידיים - אביאנגה היא תנועת העיסוי המשחררת ומרגיעה את כל שרירי הגוף, מהראש ועד לכפות הרגליים. תנועות העיסוי משלבות משיחה של שמן שומשום חמים להרגעה מושלמת של כל שרירי הגוף, ניקוי רעלים, בשילוב עם מצב מדיטטיבי, נינוחות עמוקה, בה שרוי המטופל.

 

עיסוי שירודהרה - מבין שלל הטיפולים מהמזרח הרחוק, שירודהרה הוא עיסוי שמקורו בתורת האיורוודה והוא מתרכז באזור הראש והפנים, מתוך האמונה כי שחרור השרירים, ניקוז הרעלים והרגעה מושלמת של הפנים והראש - יביאו לרגיעה מושלמת של כל הגוף, והנפש. בעיסוי שירודהרה נמשח שמן שומשום חמים על אזורי העיסוי ובתנועות עדינות של עיסוי מובא המטופל אל רגיעה מדיטטיבית, עמוקה, ושחרור מוחלט של הלחצים אל שלווה עוטפת.

 

חבילות ספא ועיסוי מפנק בספא מלון דן בהרצליה

 

טיפולים מן המזרח הרחוק הם רק חלק מהיצע הטיפולים המגוון והמקצועי ממנו תוכלו לבחור ביום הספא הזוגי שלכם בספא מלון דן בהרצליה. אנחנו מזמינים אתכם ליום אחד של יציאה מן השיגרה, במתקני הספא המנקים במתחם מלון ספא דן אכדיה, ממש על חוף הים בהרצליה פיתוח. מובטחת חוויה נינוחה, לא רק תאפשר לכם להטעין מצברים, לנוח מנוחה עמוקה ומתגמלת, ואולי גם לראות זה את זה באור חדש - ישן, אלא גם לחזור לשיגרה נינוחים יותר, סבלניים יותר, ומסוגלים יותר.