תמונה של חדר הטיפולים בספא אכדיה
בואו להתפנק במסאז' בהרצליה
20 Mar 2017

עיסוי שוודי או עיסוי רקמות עמוק? אולי בכלל עיסוי "המלך דוד"? למעשה, הספא באכדיה מציע טיפולים שונים ומגוונים וזאת מתוך כוונה לאפשר לכל אחד ליהנות בדרך שלו...  בנוסף, חדרי הטיפולים של ספא אכדיה, הם בעלי אווירה חמימה עם נרות דולקים המפיצים ריח עדין ונעים.
הזוגות שבניכם, יוכלו להנות מחוויה רומנטית שבספא המפנק ומשפע האטרקציות שבסביבה.

תקופת החגים הקרבה משרה סביבה אווירה של חופש ומרגוע

מגיע הצורך הכנה לפינוק אמתי מהשגרה הלוחצת. רובכם תופתעו לגלות, שהפתרון המשתלם והמרגיע ביותר נמצא ממש במרכז ארץ ישראל היפה, ולא מצריך גיחה לשדה התעופה בן גוריון. חופשה מההרגלים היום יומיים לא מחייבת יציאה מן הארץ. לפעמים, הדבר הפשוט והנוח לעשות הוא להישאר בגבולות המדינה ועדיין לחוות חופש שאין כמותו באווירה לא שגרתית. חיי העבודה יוצרים עמם המון לחצים שונים שיש להרגיע, ולפעמים הפתרון האולטימטיבי הוא עיסוי מפנק לגוף תשוש ותפוס. מחקרים מראים שאחד הדברים היותר מרגיעים לגוף הוא מגע אנושי חם, ועל כן- מומלץ לנצל את החופש מהעבודה ולפנק את עצמכם ביום ספא מפנק שיפיג את המתח.

 

במסאז' בהרצליה מול הים

לשלווה מן הסוג הזה כמובן מרכיבים רבים: ראשית, בחירת הספא. מסאז' בהרצליה לדוגמה מומלץ ביותר כיוון שכך תוכלו לשלב את הנוף המרהיב של החופים עם חוויית הטיפול. שנית, המעסים והאווירה בספא עצמו. ואחרון ובהחלט חביב: סוג הטיפול.

 

סוגי טיפולים מומלצים

בבואכם לבחור את העיסוי האולטימטיבי בעבורכם ראשית, התמקדו במרכיבים שחשובים לכם בעת המסאז'.  אם יש אזור ספציפי בו אתם רוצים להתמקד (לדוגמה, כפות רגליים או רקמות) במהלך העיסוי בררו אם יש לך טיפול ייחודי. נוסף, אם אתם אוהבים שיטת טיפול ייחודית הקפידו לבחור בעיסוי המשלב אותה וכמובן - וודאו שאלמנטים נבחרים שחשובים לכם (כמו אבנים חמות וכדומה) ממומשים בעיסוי שלכם.

אחד מהעיסויים הנפוצים בישראל הוא כמובן הטיפול באבנים חמות 

טיפול המשלב במהלכו מגע ידיים יחד עם אבני נחל חמות שמטרתן לפזר מוקדי כאב ספציפיים בגוף וכמובן להשרות חום מפנק ומרגיע. מדובר בטיפול חווייתי המגיע היישר מהמסורת האינדיאנית ומשרה שלווה למטופלים. עיסוי קלאסי בסיסי נוסף, הוא העיסוי השוודי בו רבים נוהגים לבחור. מדובר בשיטת טיפול אוניברסלית אותה המעסה הספציפי מתאים אישית לכל מטופל. העיסוי מרגיע ומענג ומגיע לכל חלקי הגוף.

במידה ותבחרו לעשות מסאז' בהרצליה

תוכלו לתאם עם ספא דן אכדיה וליהנות משני טיפולי בית ייחודיים מאין כמוהם: האחד, עיסוי קינג דוד. זה, מתמקד בפלג הגוף העליון (אזורים הצוברים מתח ולחץ) ונעשה שימוש בקרם ייחודי לספא המעשיר את העור במינרלים. השני, עיסוי אכד קרוב לים. זה, ייחודי בעיקר בשל השימוש בשמן חם בשילוב עם שקיות בד ממולאות בחול המגיע היישר מהים, השומר את חום הגוף ומוסיף עניין לטיפול.