תמונת ספא רומנטי
ספא רומנטי במרכז ליום האהבה
19 Sep 2019

בחירה בהזמנת אהובכם לספא במרכז ביום האהבה היא פתרון מושלם. מדובר על דייט שהוא גם רומנטי וגם מדליק ומפנק, מחד, ומאידך כזה שלא כרוך ביציאה למקומות המוניים ולא הופך לאירוע שחורג בהרבה מהאינטימיות הזוגית שמתאימה ליום הזה.

זה מלחיץ כשיום האהבה קרב ובא. אתם שוב שוברים את הראש איך לחגוג עם בן או בת הזוג מימים ימימה, או קשה יותר - אם במקרה היום הרומנטי תופס אתכם דווקא עם בני זוג חדשים, שעוד לא הזדמן לכם להיקלע ליום האהבה בחברתם. מה עושים? איך מוצאים את מקום הבילוי האולטימטיבי שיאפשר מצד אחד חגיגות בסגנון אינטימי ורומנטי כנדרש, ומצד שני שבטוח יהיה מהנה ומוצלח? יש לנו רק מילה אחת בשבילכם - ספא.

 

כי ספא ליום האהבה, עם האפשרות להזמנת חבילת זוגית בספא רומנטי במיוחד, הוא בילוי אולטימטיבי. ספא במרכז מבטיח לכם מקום לא הומה אדם, שמחיריו ידועים מראש, שמקפל בעצם הבחירה בו יוקרה וסטייל, ושכולל פינוקים מוחשיים, אפשר אף כאלו שנמשכים על פני יום כיף בספא - שעות רבות של הנאה זוגית במקום בילוי קצר שכנראה יעלה הון וישאיר טעם חמוץ-מתוק.

 

שימו לב, אנחנו מדברים על ספא במרכז הארץ לא במקרה. מדובר באזור שאליו מתנקז כל האקשן בישראל, ושמבטיח מקום עם קלאס, ושמעצם היותו "ספא במרכז" כבר מצמצם לאפס את הסיכוי להגיע לספא זוגי שהוא מתחם מאולתר, ומגדיל את האפשרות למתחם רומנטי ומושקע באמת (אולי תשקלו לחפש אפילו ספא במרכז עם בריכה…).

 

אבל בואו נחזור לרגע לאחור - ימי אהבה מושכים אותנו לצאת לבלות עם אהובינו. לרוב למסעדה. אולי למועדון. ולהביא מתנות. ומתנות יקרות. אבל ספא במרכז, ושובר מתנה ליום פינוק זוגי או לחבילת ספא זוגית פשוט משדרג הכל. בתמורה להוצאה שתהיה כנראה פחות גבוהה תזכו ביום שלם יחד, במסאז זוגי לבחירתכם, במתקני ספא מדליקים שיעמדו לשימושכם, ואם זה ספא במרכז עם בריכה אז בחגיגה של שכשוך משותף במים, בילוי לשפת הבריכה עם קוקטייל ביד, באוויר הפתוח, באווירת חופש עוטפת. היש מתנה לגבר ליום האהבה שתתאים יותר? האם תוכלו להעלות על דעתכם מתנה לאישה ליום האהבה (ושאינה נסיעה לחו"ל כי רובנו הרי לא רוטשילדים) שתלהיב יותר את מי שאתם כל כך אוהבים?

 

ספא במרכז - וכאמור, מומלץ שיהיה ספא במרכז עם בריכה - יבטיח לכם קסם אמיתי והכי קרוב עם מגע מגבש. אבל כדי לחוש טוב יותר עד כמה הבחירה נכונה, דמיינו: מקום לבן ויפה, אולי משולב אלמנטים מעץ, שניחוחות של שמנים ארומטיים מציפים אותו, כשמטפלים מקצועיים לבושי לבן טורחים עליכם בעיסוי לבחירתכם, מוזיקה רוגעת ברקע, והכל מפנק ובוהק מניקיון. לפני, או אחרי תלגמו יין יחד, תבלו לשפת הבריכה, תסתכלו בעיניים, ותזכרו כמה האהבה שלכם טובה וכמה מענג ליהנות בשניים.