נוף לים
ספא בהרצליה מול הים
17 Jan 2018

ספא בהרצליה מול הים הוא מקום אידיאלי לקבל בו עיסוי שהוא גם טיפול לגוף וגם הנפש זוכים ברווח גדול.

ספא בהרצליה מול הים

לא ברור מי היה הבן אדם הראשון שחשב על הרעיון לשלב טיפולים ועיסויים עם סאונה מפנקת או בריכה כיפית, אבל אין ספק שבכל פעם שאנחנו מגיעים לספא אנחנו צריכים לעצור לרגע ולהודות לו. כשמדובר על ספא בהרצליה מול הים התודה אפילו כפולה ומכופלת, שכן גם ההנאה כפולה ומכופלת: גם ספא, גם נוף מרהיב לים וגם שלווה אמיתית ונדירה שההשפעה החיובית שלה תלווה אותנו עוד זמן רב אחרי שנחזור לשגרה.

מתי כדאי להגיע לספא בהרצליה מול הים?

התשובה הקצרה והמתבקשת לשאלה מתי כדאי להגיע לספא ששוכן בהרצליה ומשקיף על הים היא תמיד.

מצד שני, למרבה הצער אף אחד מאיתנו לא יכול להרשות לעצמו להעביר את כל החיים על שפת בריכה צלולה ונעימה עם גיחות לסאונה או לטיפול כזה או אחר, כך שבדרך כלל אנחנו מגיעים לספא כשיש הזדמנות טובה לצאת מהשגרה.

כשחושבים על זה, לא חסרות לנו הזדמנויות לצאת מהשגרה:

למשל, יום נישואין (ואגב, אפשר גם לציין 7 שנים ו-3 חודשים מאז ההיכרות, ולהרוויח עוד יום של חגיגה בספא); או יום גיבוש לעובדי החברה (השקעה שמחקרים רבים גילו שהיא משתלמת מאוד, כי אחרי יום ספא מול הים העובדים מחויבים הרבה יותר לחברה); או מסיבת רווקות (שבהחלט עשויה לדרבן חלק מהחברות של האו-טו-טו כלה למהר ולהתחתן, ולו למען עוד מסיבת רווקות בספא); וישנם עוד אירועים רבים שספא הוא המקום המושלם לציין אותם.

בעצם, כשחושבים עוד יותר לעומק, זה אמור להיות הפוך: למה בעצם להיצמד לשגרה ולא לצאת ממנה אלא רק כשמגיע יום הולדת או יום נישואין? למה שלא נפרגן לעצמנו בילוי כיפי פעם בחודש למשל?

טיפול לגוף, רווח גם לנפש

ספא בהרצליה מול הים הוא מקום אידיאלי לקבל בו עיסוי שהוא גם טיפול, ושמפוגג מתחים וכאבים באפקטיביות רבה, כך שגם הגוף וגם הנפש זוכים ברווח גדול.

למעשה, כבר ברגע שאנחנו נכנסים לספא - מקור המילה, אגב, הוא בעיירה בלגית שזהו שמה. המים באותה עיירה היו עשירים בברזל, ומי שהגיע אליה ושתה מאותם מים התחזק ואף הבריא ממחלות שונות - אנחנו מעניקים לגוף ולנפש בדיוק את מה שהם הכי זקוקים לו: מיסוך מלא מטרדות היומיום ואפשרות להתעטף באנרגיות חיוביות בלבד.

לאחר מכן ניתן לבחור מבין שלל טיפולים:

רפלקסולוגיה, איורוודה, שיאצו, עיסוי באבנים חמות, עיסוי רקמות עמוקות ועוד ועוד. רביצה נינוחה על שפת בריכה, סאונה (יבשה או רטובה, כל אחד והאהבה שלו), גישה נוחה לים ופירות העונה משלימים את החוויה, וכשמדובר על בית מלון עם ספא, אפשר להאריך עוד יותר את הבילוי וליהנות גם מלילה שכולו כיף.

בילוי זוגי בספא - הנאה כפולה

גם מי שמגיע לבד אל ספא יזכה לחוויה מענגת, כאמור גם לגוף וגם לנפש - אבל יום כיף זוגי בהרצליה מספק למי שמגיע עם אדם שיקר לליבו נחת כפולה ומכופלת: קודם כל ההנאה שלו עצמו, ובמקביל גם ההנאה מהחוויה שעובר הפרטנר שלו ליום הקסום, ובעצם מה כבר אנחנו צריכים יותר מאשר את השילוב של ספא, ים ומישהו שאנחנו אוהבים?