תמצית ריח של עיסוי בספא
ספא בהרצליה - לגוף ולנפש
29 Aug 2018

המילה "ספא", מתארת את השימוש במקור מים כלשהוא (טבעי או מלאכותי) לצרכי ריפוי, רגיעה, נינוחות, ושיכוך כאבים. טיפולים במים היו מקובלים כבר במאה ה - 16, אולי אף קודם לכן, עם בתי המרחץ שהונהגו בכל רחבי אימפריה הרומית, אפילו בישראל.

ואכן, החוויה העוטפת של מים היא מעצימה כל טיפול, מאפשרת רגיעה ונינוחות שמגיעים ועוטפים אותנו ללא מאמץ, ומקדמת אורח חיים שמח ושליו יותר. רבים כבר גילו, כי לא רק ביקורים תכופים בים, בבריכה, או במקורות מים אחרים, הם מסייעים לריפוי וליצירת שלווה - גם, כאמור, ביקור בספא - אזור שכולו מיועד ליצירת אותה אווירה נינוחה ומעודדת ריפוי - הוא מרענן ותומך בחיים נינוחים. ובשגרת החיים האופניינית לנו, אלה המנהלים חיים במאה ה - 21 - כנראה שכל אחד צריך מדי פעם, את ההפוגה המבורכת מהשיגרה, החיבור המחודש לעצמו, הנינוחות נטולת הדאגות המאפיינת בילוי בספא - במיוחד כשמדובר בספא מול הים.

 

ספא מול הים - יתרונות הספא במיקום מנצח

 

מכל האפשרויות ליום ספא בשרון - דווקא ספא בהרצליה, במיקום שליו במיוחד מול חוף הים השליו של המרינה היוקרתית בהרצליה, מציע בילוי מפנק, לבד או בזוג, בשימוש במתקני ספא ובשילוב פינוקים נוספים.

ספא אכדיה, ספא מול הים המאפשר שילוב של מתקני הספא וטיפולי עיסוי בהרצליה, הוא מהמאובזרים במתקני הספא בשרון. בספא אכדיה מול הים בהרצליה, תמצאו סאונה יבשה וסאונה רטובה, בריכה חיצונית ענקית עם נוף לים, פינות רגיעה שיאפשרו לשבת ולנוח לאחר ביקור באחד ממתקני הספא או לאחר טיפול מפנק, ושפע של טיפולי גוף וטיפולי גוף נפש מקצועיים שיתמכו באותה השלווה המעוררת עם הביקור אצלינו. בין הטיפולים שתמצאו ביום כיף זוגי בהרצליה - טיפולי עיסוי רקמות, ארומתרפיה, עיסויים איורוודיים וטיפולים מן המזרח - ועוד. עם הכניסה למתקני הספא, יקבל כל אורח לוקר פרטי עם חלוק רך ונעלי בית עוטפות, ויוכל ליהנות משעתיים נינוחות או מיום שלם של פינוק.

 

בואו להתפנק בספא מול הים

 

ספא אכדיה בהרצליה, מציע יום פינוק מושלם - ליחיד, לזוג, ואפילו לקבוצה קטנה ואינטימית המעוניינת לחלוק יום נינוח ולצאת ביחד מן השיגרה. מעבר למתקני הספא המפנקים במתחם ספא אכדיה תוכלו ליהנות מזמן איכות רגוע על שפת הבריכה, לבקר בקניון שבעת הכוכבים ובמסעדות היוקרה המציעות מטעמי שף בתוך מלון אכדיה הרצליה או מחוץ לו, ולשלב בילוי בספא בהרצליה עם טיול על שפת אחד החופים היפים בארץ, להנאתכם. ספא אכדיה שמח להציע חבילות משתלמות במיוחד עבור ספא זוגי במרכז - ליום של כיף עם בן או בת הזוג, או ליום של יציאה מן השיגרה עם החברה הכי טובה. ניתן להוסיף לחבילות הספא גם הצעה לארוחה מפנקת בבופה המלון.