תמונה של פינת ישיבה לאורחים בספא
יום הנישואין שלנו בספא
17 Nov 2016

לאורך השנים, טיפחנו ביחד בית ושלושה ילדים, וכל אחד מאיתנו טיפח קריירה מפוארת. החלטתי, שהגיע הזמן לקחת אוויר, לעצור הכל, לקחת יום חופש - ולאחר מחשבה מרובה, בחרתי דווקא בחבילת יום נישואין לספא המשולבת בבילוי זוגי רומנטי בספא אכדיה בהרצליה פיתוח.

אנחנו נשואים, כמעט מביך להגיד, עוד מעט 20 שנים. אני זוכרת את האהבה הגדולה, השמחה שבאה עם כל ילד, והדרך הארוכה שעשינו ביחד - אבל אין ספק, שביום יום, אני יותר שוכחת. עד כמה השותפות שלנו חשובה בחיי. למזלי, ביום הנישואים האחרון שלנו, הבליח בי הזיכרון, שמזמן כבר לא בילינו ביחד, רק אני והוא. הוא לא טיפוס של ספא, הוא לא יילך עם החבר'ה לעיסוי אינטימי - אבל רק אני והוא, ביום כיף זוגי בהרצליה בספא בשרון מהמפנקים שראיתי בארץ - היה בדיוק מה שאנחנו צריכים, על מנת להחזיר את אותו מבט של אהבה לעיניים.

תכננתי יום כיף רומנטי בהפתעה

אפילו התקשרתי בעצמי למנהל הצוות שלו והודעתי בשמו על יום חופשה. בבוקר יום הנישואין שלנו, ארזתי לנו תיק עוד לפני שהוא התעורר, הערתי אותו והודעתי שיש לי הפתעה מיוחדת. ברגעים הראשונים הוא ניראה מבולבל, אבל משהבין שטיפלתי בהכל, ושכל מה שנותר לו הוא להתמסר וליהנות - יום הנישואים שלנו התחיל - ובגדול.

 

החוויה בספא אכדיה היתה לא פחות ממושלמת

התחלנו את הבוקר עם ארוחת בוקר עשירה ונפלאה בבופה המלון, המשכנו לבילוי משותף ורגוע לשפת הבריכה, והחלטנו מראש שלא נדבר על עבודה או על נושאים טכניים - פשוט, נדבר עלינו, נבלה זמן איכות ביחד, ואולי אפילו נשתוק קצת ביחד - זה גם נחמד.

 

העיסוי הזוגי היה שמיימי

הצוות היה מקצועי, האווירה היתה רומנטית, נעימה ושלווה, ואנחנו כאילו הפלגנו ברכות אל תוך עולם אחר, עולם שאין בו דד ליינים, לוחות זמנים עמוסים לעייפה, לקוחות עצבניים, ילדים וארוחות להכין - רק אני והוא, המוזיקה הנינוחה והעיסוי הכל כך מרגיע. הבחירה היתה נהדרת, שנינו הרגשנו שאין לנו ברירה אלא להשאיר את המציאות בחוץ - וליהנות. אחרי חוויית העיסוי היינו חייבים להירגע קצת. נהנינו ממתקני הספא מול הים, מהאווירה ומהשקט, נחנו, הסתכלו זה בעיניה של זו (ולהיפך), וזכרנו כמה אנחנו ברי מזל, וכמה אנחנו אוהבים.

 

אני מסכמת את החוויה בהודיה גדולה

קודם כל, אין ספק שעבורנו, הבחירה בספא זוגי במרכז עבור יום כיף רומנטי ליום הנישואים הייתה הבחירה המושלמת - זה היה בדיוק מה שהיינו צריכים, כדי להיות ביחד, לחגוג את הנישואים הארוכים והנהדרים שלנו, ולהשאיר את המציאות בחוץ. אני ממליצה לכל מי שמרגיש אולי שהמציאות שוחקת את הזוגיות ,שהזוגיות שלו נדחקת למקום האחרונות בסדר העדיפויות ושכבר מזמן לא היה לכם זמן איכות רק שניכם - התקשרו לספא דן אכדיה, קבעו לעצמכם חבילת יום נישואין לספא, ותיזכרו, באווירה הכי מושלמת ליום נישואים, כמה כיף לכם כשזה רק אתם ביחד